Принц Луї

Принц Луї доношує одяг за старшим братом

@KensingtonRoyal

Кейт Міддлтон давно відома своїм демократичним ставленням до одягу

Навіть справжнім принцам і принцесам доводиться доношувати одяг за старшими братами. Журналісти помітили, що дворічний син Кейт Міддлтон і принца Вільяма Луї був одягнений у светрик, який раніше носив принц Джордж, якому зараз уже 7 років. Про це пише журнал People.

Кілька днів тому королівська родина зустрілася з відомим натуралістом і телеведучим Девідом Аттенборо.

Під час цієї зустрічі принца Луї сфотографували в блакитному плетеному светрі лондонського бренду Wild and Gorgeous вартістю 65 фунтів. У цьому ж одязі принца Джорджа сфотографували у 2016 році під час поїздки до Канади.

Видання зазначає, що не лише маленький Луї доношує одяг брата. 5-річну Шарлотту теж помічали в одязі, який до того носив Джордж.

Раніше папараці неодноразово зазначали, що Кейт Міддлтон одягає дітей у дешевий одяг із масмаркету. Саму ж дружину майбутнього спадкоємця британського престолу нещодавно помітили у сукні, яка коштує лише 370 грн.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ