Девід Аттенборо

Девід Аттенборо зареєструвався в Instagram і одразу побив світовий рекорд

Shutterstock

Легендарний натураліст вирішив, що пора досліджувати новий спосіб спілкування із молоддю

Відомий натураліст і ведучий програм про природу сер Девід Аттенборо зареєструвався в Instagram і влаштував там справжній фурор. Всього за 4 години і 44 хвилини у нього вже назбиралося мільйон підписників і ця цифра без упину збільшується.

Британець потрапив до Книги рекордів Гіннеса, побивши попереднє досягнення акторки Дженніфер Еністон, яка набрала мільйон підписників за 5 годин і 16 хвилин.

Для свого першого посту 94-річний Аттенборо записав відео, у якому сказав, що "порятунок нашої планети - це комунікаційний виклик".

"Я роблю цей крок і досліджую цей новий спосіб спілкування, оскільки, як ми всі знаємо, наш світ у біді", - заявив ведучий. - "Континенти горять. Льодовики тануть. Коралові рифи гинуть. Риби зникають з наших океанів. Список можна продовжувати і продовжувати".

Станом на 28 вересня у сері Девіда вже 4,6 мільйони підписників і 5 публікацій.

Раніше Дивогляд розповідав про блогерів Instagram, які мають найбільше підписників і можуть заробляти по мільйон доларів за пост.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ