Ніколь Потуральські

Дівчина Бреда Пітта відповіла на запитання про ненависть до Анджеліни Джолі

nico.potur / Instagram

Коментатори підловили її на тому, що вона приховує всі згадки про колишню дружину свого бойфренда

Нова дівчина голлівудського актора Бреда Пітта, німецька модель Ніколь Потуральські відповіла на звинувачення у тому, що вона ненавидить колишню дружину Пітта Анджеліну Джолі.

У своєму Instagram-акаунті дівчина виклала фото, на якому вона зображена в помаранчевій сукні і сонячних окулярах, і підписала "Щасливі люди не відчувають ненависті".

У коментарях один із користувачів запитав: "Якщо так, то чому ви з Бредом ненавидите Анджеліну? Практикуй те, що проповідуєш, дівчино". На це Потуральські відповіла, що нікого не ненавидить.

Інші коментатори зауважили, що дівчина Пітта стирає коментарі, у яких є згадка про Джолі, а також часто переглядає сторінку фанів Анджеліни.

Про роман 56-річного Пітта і 27-річної Потуральські стало відомо у кінці серпня. Актор відвідав разом із подругою віллу, придбану ще у шлюбі з Джолі. Акторку це обурило і образило, адже вона вважала цей маєток сімейним місцем.

Ніколь Потуральські одружена і має дитину. Однак джерело з оточення моделі повідомило, що вона і її чоловік, 68-річний Роланд Мері, прихильники відкритих відносин.

Інсайдери також повідомили, що Бред Пітт поки не планує одружуватися знову, бо боїться повторення невдалого досвіду, який він отримав під час подружнього життя з Анджеліною Джолі.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ