Немовля на водних лижах

Батьків, які поставили на водні лижі шестимісячного малюка, звинуватили у знущанні над дитиною

richcaseyhumpherys / Instagram

Немовля встановило світовий рекорд

Американська пара відсвяткувала шестимісячний ювілей свого сина, поставивши його на водні лижі. Фото і відео незвичної розваги Кейсі і Мінді Хамферіс виклали в Instagram.

Фото і відео з малюком:

Деякі з коментаторів залишили захоплені відгуки про малюка Річа, але інші обурилися вчинком батьків і звинуватили їх у знущанні над немовлям.

  • "Які ж ви безвідповідальні батьки. Як ви можете робити це з немовлям, ви хворі?"
  • "Навіщо? Адже він ще не вміє ходити! Навіщо йому водні лижі?"
  • "Радий, що нічого не сталося з малюком. Це було дуже небезпечно. Невиправданий ризик заради лайків"
  • "Жорстоке поводження з дітьми - це коли батьки або опікуни своїми діями або бездіяльністю завдають травми, смерті, емоційної шкоди або ризику заподіяння серйозної шкоди дитині".
  • "Це так небезпечно і нерозумно"

Після потоку негативних коментарів з Кейсі і Мінді поспілкувалися представники американського видання 7 News. У розмові з журналістами батьки зазначили, що дотримуються рекомендацій педіатра і вживають усіх запобіжних заходів, щоб не нашкодити синові.

На захист батьків деякі коментатори написали, що "Це не жорстоке поводження з дітьми. Люди мають перестати панькатися зі своїми дітьми, цій дитині 6 місяців, і вона живе кращим життям".

Зазначимо, це вже не перше піврічне немовля, яке покаталося на водних лижах. У 2016 році інші батьки із США поставили на лижі свою дочку Зілу, якій було 6 місяців і 27 днів. Тоді дівчинка потрапила до Книги рекордів Гіннеса, однак Річ оновив цей рекорд, адже йому було лише 6 місяців і 4 дні.

А що ви думаєте з цього приводу?

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ