Меган Маркл та Принц Гаррі

Меган Маркл і принц Гаррі 9 разів викликали поліцейських у свій новий будинок – подробиці

Shutterstock

Одного разу у дім герцогів проник невідомий чоловік

Менше року тому герцоги Сассекські переїхали у Каліфорнію, США. Це позбавило спокою їх багатьох зіркових сусідів, а також поліцію. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Hello.

ЗМІ пишуть, що поліцію викликали в будинок Меган Маркл і принца Гаррі 9 разів протягом усього часу. Зокрема, 4 рази в липні 2020 року, коли герцоги власне переїхали.

Окрім цього, 3 рази їх викликали через те, що зранку спрацювала сигналізація, а ще один був позначений як "телефонний запит". Всі подальші рази правоохоронців викликали у серпні та листопаді.

Більш того, перед Різдвом у будинок герцогів Сассекських нібито проникла невідома людина. Через декілька днів Меган і Гаррі знову зателефонували до поліції і вже цього разу їм вдалося затримати 37-річного Ніколаса Брукса.

Останній виклик зафіксували о 02:21 ночі 16 лютого та позначили його як "активацій сигналу тривоги".

Сам принц Гаррі розповів у скандальному інтерв'ю Опрі Вінфрі про те, що турбується безпекою своєї родини. Зокрема, його шокувало те, що його позбавили охорони, коли він склав з себе обов'язки члена королівської родини.

"Я народився з титулом принца. Я успадкував ризик. Тож це було для мене шоком", – стверджував він.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що 1,6 тис жителів Великої Британії спитали щодо того, кого вони хочуть бачити наступним королем після смерті Єлизавети II. Результати опитування стурбували експертів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ