Принц Гаррі

Стало відомо, коли принц Гаррі повернеться до США

Shutterstock

Він прилітав до Великої Британії на похорон принца Філіпа

У суботу, 17 квітня, відбулась церемонія поховання чоловіка королеви Єлизавети ІІ – принца Філіпа. Попрощатися із герцогом приїхали найближчі люди, зокрема й принц Гаррі, який вже планує повертатися до Сполучених Штатів, де наразі живе зі своєю дружиною та сином. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Daily Mail.

Одразу ж після прощання із дідусем, Гаррі, разом зі своїм братом принцом Вільямом та його дружиною Кейт Міддлтон, покинули каплицю святого Георгія, де й відбувалася церемонія. 

Відомо, що разом із батьком – принцом Чарльзом, Гаррі планував відвідати Віндзорзький замок, а вже після цього вилетіти до США.

Герцог Сассекський прилетів до Лондона 10 квітня, одразу ж після того, як стало відомо про смерть його дідуся, та зупинився у Кенсінгтонському палаці. Разом із ним не було його дружини Меган Маркл. Жінка перебуває на останніх місяцях вагітності, тож вирішила не ризикувати та залишилася разом із їхнім сином у Америці. За попередніми даними, принц Гаррі приземлиться у Каліфорнії та повернеться до своєї родини у понеділок, 19 квітня. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше