Принц Гаррі

Принц Гаррі влаштувався на офіційну роботу

Shutterstock

Розповідаємо, чим займатиметься онук Королеви Великої Британії

Принц Гаррі влаштувався на свою першу в житті офіційну роботу у США. Він обійматиме посаду головного виконавчого директора компанії BetterUp, що знаходиться в Кремнієвій долині. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Фірма була заснована як стартап у 2013 році в штаті Каліфорнія, США. Вона спеціалізується на коучінгу та психічному здоров'ї людей.

На позиції коуча Гаррі братиме участь у благодійних внесках, публічно виступатиме на теми, пов'язані з психічним здоров'ям та займатиметься стратегією продуктів. 

У відповідь на запитання, чому він береться за цю роботу, Герцог Сассекський відповів, що хоче мати позитивний вплив на життя інших. 

"Я маю намір допомогти вплинути на життя людей. Проактивне навчання дає безмежні можливості для особистого розвитку та підвищення обізнаності", – розповідає чоловік.

Зі стартапом BetterUp Гаррі розпочав співпрацювати з січня, а переговори із фірмою тривали з минулої осені. 

Яку суму становить заробіток Герцога Сассекського – невідомо. Офіційно, про його призначення на посаду буде оголошено в середу, 24 березня.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що принц Гаррі вперше поговорив з братом і батьком після скандального інтерв'ю.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ