Кейт Міддлтон

Як Кейт Міддлтон відреагувала на інтерв'ю Меган Маркл – біографка герцогині

Shutterstock

"Це інтервʼю скуйовдило пірʼя"

Біографка Кеті Ніколл, яка написала книгу "Кейт: Королева майбутнього", розповіла про те, як дружина принца Вільяма сприйняла скандальне інтерв'ю Меган Маркл та принца Гаррі. Про це повідомляє "Фокус".

За її словами, після виходу інтерв'ю протягом декількох днів Кейт було дуже важко, "але минулого тижня вона з'явилася і присвятила себе своїй роботі та обов'язкам".

Оточуючі зрозуміли, що герцогиня відчувала себе дуже пригніченою, засмученою, розчарованою та ображеною. Це проявилося тоді, коли принц Вільям та його дружина відвідали одну зі шкіл в Лондоні.

Читайте також: У Букінгемському палаці почали розслідування щодо знущань Меган Маркл над королівським персоналом

Нагадаємо, що Меган Маркл розповіла в інтерв'ю про те, що Кейт Міддлтон нібито довела її до сліз.

Меган Маркл та принц Гаррі
Меган Маркл та принц Гаррі
Фото: CBS

"Наскільки я чула, існують різні версії історії подружок нареченої, а не тільки та, яку обговорювала Меган. Кейт відчувала, що тема вже закрита, тому повторне обговорення цього питання було принизливим. Кейт не в змозі відповісти, а Меган і Гаррі це знають", – розповіла Кеті.

На її думку, герцогиня Кембриджська завжди не хотіла, щоб у ЗМІ розповсюджувалися чутки, що вона та Меган перебувають у поганих стосунках.

Читайте також: Сестра Меган Маркл: "Це завершиться розлученням. Гаррі вже, мабуть, думає над цим"

Біографка вважає, що Кейт є дуже стриманою жінкою, яка з повагою ставиться до особистого життя інших. Саме тому вона ні з ким не свариться і не конфліктує.

Недивно, що інтерв'ю засмутило принца Вільяма та його дружину, так як вони думали, що дуже привітно ставилися до герцогів Сассекських.

Кейт Міддлтон і Меган Маркл
Кейт Міддлтон і Меган Маркл
Фото: stylecaster.com

"Будь-які звинувачення проти монархії — це звинувачення проти їх сімʼї. Це боляче, і вони відчувають себе розчарованими. Очевидно, вони як і раніше люблять Гаррі та Меган, але це інтервʼю скуйовдило пірʼя", – стверджує Ніколл.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що принц Гаррі вперше поговорив з братом і батьком після скандального інтерв'ю.

Що відомо про скандальне інтерв'ю Меган і Гаррі Опрі Вінфрі

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ