Меган Маркл та Принц Гаррі

Біля маєтку Меган Маркл і принца Гаррі знайшли людські останки – подробиці

Shutterstock

Наразі поліція чекає результатів судово-антропологічної експертизи

Поблизу маєтку у Каліфорнії (США), де живуть герцоги Сассекські – принц Гаррі та Меган Маркл –, знайшли людські останки, яким понад 10 тис років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Минулого тижня проводили ландшафтні роботи на дорозі в Монтесіто, яка знаходиться поряд з вулицею, де розташований розкішний комплекс Меган і Гаррі за $14,7 млн. Під час цього знайшли людські кістки.

Представник офісу шерифа Санта-Барбари стверджує, що, судячи з попередніх результатів аналізу судового антрополога, останки належать літньому та молодому чумашеві, які жили тут 11 тис років тому. Мова йде про представників індіанського народу, який населяє південь штату Каліфорнія обабіч берегів каналу Санта-Барбара.

На початку минулого століття для живих 100 чумашів навіть створили резервацію, яку наразі населяють 5 тис людей. "Чумаш" перекладається мовою цього народу як "творець намиста".

Ландшафтні роботи наразі зупинили. Поліцейські спілкуються із місцевою комісією корінних американців, щоб домовитися щодо подальших дій, поки експерти проводять судово-антропологічну експертизу. Відомо, що територія, де знайшли останки, не причетна до герцогів Сассекських.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Меган Маркл і принц Гаррі, згідно інформації ЗМІ, псують життя своїм сусідам, серед яких сім'я Кардаш'ян та інші зірки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ