Звалище

У Росії знайшли нелегальне звалище з людськими останками

Shutterstock

Люди знайшли це місце завдяки калюжам крові на землі

У місті Іркутськ (Росія) місцеве населення знайшло нелегальне звалище з людськими рештками. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на російські ЗМІ.

Росіяни виявили це звалище завдяки калюжам крові на землі біля контейнерів. ЗМІ пишуть, що відбувається утилізація органів та частин людських тіл, для чого використовують необладнану для цього промислову базу.

Раз у два дні туди приїжджає автомобіль з різних медичних установ з "медичними відходами класу Б", тобто ампутованими руками і ногами, органами і тканинами. Потім все це складають у контейнери і спалюють.

Директор компанії, яка утилізує медичні відходи, Олексій Чарцев стверджує, що для перевезень треба використовувати спеціалізовані машини, а також є потреба в спецодязі та засобах захисту для співробітників. Це обумовлено тим, що подібні відходи можуть бути рознощиками різних захворювань.

Місцева прокуратура вже почала перевіряти цю справу. За порушення правил утилізації медичних відходів російське законодавство передбачає штрафні санкції до 300 тис руб (близько 108 тис грн).

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Росії викидають сміття просто з вікон гуртожитку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ