9-річна дівчинка, яку через двері застрелив п'яний росіянин, встигла перед цим зняти TikTok – відео

фото прес-служби МВС

"Мені страшно. Я з братом – молодшим, старшим, тут ще ремонт роблять, тато пішов у магазин"

У Читі (Росія) п'яний чоловік не поладнав із сусідами, котрі робили гучний ремонт. Спочатку він довго ломився в двері, а потім вирішив вистрілити у них з рушниці, що призвело до смерті 9-річної дівчинки. Померла встигла зняти TikTok, який опублікували на YouTube.

На відео дитина розповіла, що її сусід протягом довгого часу стукає в двері. Під час перегляду відео зрозуміло, що дівчинку налякала ця ситуація.

"Мені страшно. Я з братом – молодшим, старшим, тут ще ремонт роблять, тато пішов у магазин. Я не знаю, що робити. Мені дуже страшно, у мене серце б'ється", – стверджувала вона.

Однак нині покійна не побоялася і навіть підійшла до дверей, щоб зафіксувати на камеру неадекватність свого сусіда. Спочатку вона опублікувала відео, а вже через 15 хвилин померла, бо п'яний чоловік вистрелив через двері й влучив їй у голову.

ЗМІ пишуть, що сусіда заарештували і вже завели на нього кримінальну справу. Тепер правоохоронці будуть з'ясовувати, звідки у чоловіка з'явився дозвіл на зброю.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що дочка прем'єр-міністра ОЕА стверджує, що перебуває в заручниках у свого батька.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ