Національна поліція України

Не визнає своєї провини: поліція відкрила 5 кримінальних справ проти стоматологині, яка знущалася над дітьми

Нацполіція

Жінка перестала виходити на зв'язок із правоохоронцями

Правоохоронні органі відкрили п'ять кримінальних проваджень щодо дитячої стоматологині з Рівного, через котру потерпали її маленькі пацієнти. Про це повідомила Національна поліція на своєму сайті.

Стверджується, що одна справа порушена за ч. 2 ст. 120 (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником, а інші – за ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) ККУ.

У загальній кількості до поліції із заявами звернулися п'ятеро батьків. Двом з них вдалося упізнати свою дитину на шокуючому відео, яке розмістили у мережі.

Батьки, які звернулися нещодавно, розповіли, що їх дітям в 2020 рокі були нанесені тілесні ушкодження та психологічні травми. Вік потерпілих сягає від 3 до 6 років.

Поліція стверджує, що в даний момент лікарська діяльність 29-річною жінкою не реалізується. Також вони спілкувалися зі стоматологинею, котра не стала визнавати свою провину та вважала, що її робота не супроводжувалася нанесенням тілесних ушкоджень.

Однак, в даний момент правоохоронці не можуть вийти з нею на зв'язок, а адвокат ніякі покази від її імені не надає.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, чи мають батьки право бути поруч з дитиною під час медичних маніпуляцій.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. А також заходь на Дивогляд 5.UA!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ