Білизна

В OpenMarket пояснили ситуацію з конфіскованими за борги трусами

Shutterstock

Тепер все стало на свої місця

У компанії OpenMarket (ДП "СЕТАМ") дали роз’яснення щодо появи на аукціоні жіночої спідньої білизни, яку конфіскували у боржника.

У компанії вирішили пояснити незвичайні лоти після того, як новина про продаж конфіскованих трусів облетіла усі українські ЗМІ.

При цьому не було зрозуміло, що це за білизна, звідки вона взялася і чи носив її хтось раніше.

В OpenMarket повідомили, що всі 36 елементів білизни нові. Вони були конфісковані у продавця, який здійснював торгівлю на тротуарі, перебуваючи поза торгівельними мережами та з об’єктів у невстановленому для цього місці.

"Рішення про конфіскацію підлягає виконанню органами державної виконавчої служби, при цьому реалізація майна щодо якого застосовується конфіскація, здійснюється за загальними правилами, встановленими Законом України "Про виконавче провадження" та Порядком реалізації арештованого майна. Таким чином, у межах виконавчого провадження №63239355 через аукціон OpenMarket (Державного підприємства "СЕТАМ"), розміщено інформаційні повідомлення про арештоване майно, яке було передано на реалізацію Довгинцівським ВДВС у м. Кривому Розі ПСМУМЮ (м. Дніпро) про виконання рішення про конфіскацію Суду. Відповідно до Конституції України судове рішення є ОБОВ'ЯЗКОВИМ до виконання", - підкреслили службовці.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ