Стоматолог із Рівного

Душила і била по голові, поки батьки за дверима: у Рівному стоматологиня знущалася з маленьких дітей – відео

скріншот

Вразливим людям і вагітним це відео краще не дивитися

У Рівному розгорівся справжній скандал після того, як у мережу потрапили відео зі стоматологічного кабінету клініки Only Kids.

На одному із роликів видно як лікарка (вказується, що це Інна Кравчук) і її асистентка силою тримають маленького хлопчика, а, коли дитина від страху і болю починає вириватися, стоматологиня кілька разів сильно стукає дитину головою об крісло. Після цього хлопчик вже не має сил вириватися.

Ще на одному відео видно, як лікарка душить і трусить трирічну дівчинку. Її мама впізнала свою дитину після публікації і вже написала заяву в поліцію. Жінка розповіла, що була просто шокована побаченим, адже донедавна сама захищала Інну Кравчук, яку раніше вже звинувачували у жорстокому поводженні з дітьми. Найгірше у цьому випадку те, що стоматологиня знала, що у дитини інвалідність і хворе серце.

Ці відео з’явилися у мережі через кілька днів після того, як мама іншої пацієнтки Інни Кравчук, 5-річної дівчинки, опублікувала у Facebook фото, на яких видно гематоми на шиї і руках дитини після прийому у лікарки.

У кожному із вищезазначених випадків батьків не було поруч з дітьми, вони перебували у фойє клініки.

Цікаво, що сама Кравчук жодної провини, здається, не відчуває. 

У Нацполіції повідомили, що до них надійшло дві заяви про неналежне виконання лікаркою своїх обов'язків. У поліції вже розпочали досудове розслідування.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ