Печінка

Зміна поведінки може сигналізувати про хворобу печінки – експерти

health.harvard.edu

Названо симптоми, на які варто звернути увагу

Учені вважають, що найближчим часом жирова хвороба буде зустрічатися частіше серед причин передчасних смертей, ніж серцево-судинні хвороби. Саме тому вони розповіли про ознаки цього недуга, повідомляє Express.

Інколи ця хвороба вражає людину неочікувано. Відомо, проблеми з печінкою призвели до того, що британський співак, поет і композитор Джордж Майкл вмер в 2016 році.

Експерти розповіли, що в основному хворобу можна попередити, але для цього треба звертати увагу на появу перших симптомів. Рання стадія може супроводжуватися забудькуватістю, поганою концентрацією і "затуманеністю" свідомості.

Через негативний вплив на печінку не відбувається видалення аміаку з крові. Внаслідок це призводить до накопичення токсинів в кровотоці, які шкодять мозку. Цим і обумовлена поява вищеперерахованих симптомів.

Зазначимо, що самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я, тому при виникненні будь-яких підозр стосовно стану вашого організму варто звертатися до фахівців.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про три неочікувані симптоми COVID-19 у дитини.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ