Діти з COVID-19

Три неочікувані симптоми COVID-19 у дитини – на що треба звернути увагу

Shutterstock

Це не втрата нюху та підвищена температура

Діти значно рідше хворіють коронавірусом, якщо порівнювати з дорослими. Однак, все одно потрібно бути уважними до певних ознак хвороби, про які повідомили в Independent.

У дітей може підніматися температура, пропадати смак і нюх, а також виникати постійний кашель. Тим не менш, на цьому симптоми коронавірусу не закінчуються, тому дослідники розповіли про інші симптоми COVID-19.

Втома

Біль у дитини
Біль у дитини
Фото: Shutterstock

Це найчастіший симптом у дітей, які захворіли коронавірусом. Додаток Covid Symptom Study проаналізував ознаки хвороби у 16 тис людей, серед яких 198 були діти.

Втома серед них відчувалася у 55% опитуваних.

Головний біль

Біль у дитини
Біль у дитини
Фото: Shutterstock

Показники майже аналогічні – у 54% дітей болить голова, коли вони хворіють коронавірусом. Схожа ситуація зафіксована також у дорослих, так як вірус завдає шкоду центральній нервовій системі.

Розлад шлунку

Біль у дитини
Біль у дитини
Фото: Shutterstock

Інфіковані COVID-19 діти можуть страждати від діареї, блювоти та спазмів в животі. Спеціалісти дослідили стан 68 хворих дітей і дізналися, що у 31% був розлад шлунку. А ось діарея зафіксована у 13% із 198 дітей.

Зазначимо, що самолікування може нашкодити вашому здоров’ю, тому при сумнівах щодо стану організму варто звертатися до фахівців.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що COVID-19 можна діагностувати за станом язика.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ