Язик, симптоми

COVID-19 можна діагностувати за станом язика – експерти

Shutterstock

Цей симптом зустрічається приблизно у 25% інфікованих

Учені дізналися, що близько четверть людей, які хворіють коронавірусом, мають проблеми з порожниною рота. Саме тому експерти розповіли в дослідженні, яке опубліковане в The British Journal of Dermatology, про нову ознаку захворювання.

Стверджується, що інфіковані стали все частіше помічати наявність на язику шишок, які супроводжують локальні запалення і припухлості. За словами дослідників, це говорить про реакцію фермента на вірус в нашому організмі, так як багато рецепторів розташовані саме на язику.

Також ця хвороба супроводжується іншими симптомами, які можуть бути невідомими багатьом людям. Так, хворий може зштовхнутися з втратою смаку, мимовільним скреготінням зубів, кровотечою і постійною сухістю у роті, так як вірус завдає шкоду слинним залозам.

Зазначимо, що самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я, тому при сумнівах стосовно стану організму треба звертатися до фахівців.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що дефіцит вітаміну D підвищує ризик інфікування COVID-19.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ