"У родині є злодій": на італійському острові з населенням 200 осіб сталися десятки крадіжок, у яких підозрюють кожного жителя

На віддаленому італійському острові Капрая хтось вчинив низку злочинів, внаслідок чого кожний місцевий житель є потенційним підозрюваним.

Про це повідомляє Corriere della Sera.

Відомо, що Капрая знаходиться ближче до Корсики, ніж до материкової Італії, а тому відвідати цей острів можна лише на човні, якщо дозволять погодні умови. Його вважають курортним, бо в літню пору там близько 4 тисяч осіб. У інший час на ньому живе близько 200 людей.

Острів Капрая
Острів Капрая
Фото: Shutterstock

Будинки та крамниці грабували переважно взимку, коли на острові не було туристів. В останньому злочині зловмисники відключили камеру спостереження в тютюновій крамниці й забрали 60 тис євро, які були в сейфі.

Мер Мариду Бессі стверджує, що згуртована спільнота вже слабшає, що обумовлено підозрами між друзями та сусідами.

"Це дуже сумно, тому що є відчуття, що в родині є злодій", – розповів заступник мера Фабіо Маццеї.

Його будинок пограбували восени  минулого року, вкравши сейф із готівкою та коштовностями.

Острів Капрая
Острів Капрая
Фото: Shutterstock

"Вони зробили це в потрібний день, бо знали, що я їду в Пізу з візитом. Вони дуже добре знали цей будинок", – стверджує він.

Більша частина місцевого населення зберігає свої кошти вдома, що обумовлено закриттям єдиного банку в 2020 році.

Розслідування цих злочинів провадять  лише троє співробітників поліції, котрі "роблять все, що їм під силу". За словами мера, цей процес має багато теорій, проте немає жодної підказки. 

Острів Капрая
Острів Капрая
Фото: Shutterstock

"У них має бути більше інструментів для розслідування, інакше це дійсно нерозв'язна кримінальна історія", – вважає Бессі.

Цікаво, що до 1986 року 2/3 цієї місцевості, котра має площу близько 19 км2, займала виправна колонія, але навіть тоді крадіжки траплялися набагато рідше.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Ейфелева вежа вперше за півстоліття змінить колір.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше