Принцеса Латіфа Аль Мактум

"Я не знаю, чи виживу": дочка прем'єр-міністра ОАЕ стверджує, що перебуває в заручниках у свого батька – подробиці

Скріншот із YouTube

Світова спільнота стурбована станом принцеси

35-річна принцеса Латіфа Аль Мактум, яка є дочкою прем'єр-міністра ОАЕ, розповіла про те, як вона на вимогу батька перебуває в заручниках у Дубаї після невдалої спроби втечі декілька років тому. Про це повідомляє ВВС.

ЗМІ опублікували звернення жінки, в якому вона каже, що перебуває на віллі проти своєї волі. Вікна заґратовані, тому неможливо залишити будинок.

Окрім того, будинок постійно охороняється, тому єдине місце для усамітнення Латіфи – ванна кімната. За її словами, вона боїться за своє життя, а також не знає, коли і як зможе залишити це місце.

"Щодня я турбуюся про свою безпеку і життя. Я насправді не знаю, чи виживу в ситуації, що склалася. Зараз я дуже втомилася від всього", – розповіла принцеса.

В управлінні Верховного комісара ООН із прав людини заявили, що мають намір спілкуватися з лідерами ОАЕ щодо затриманої жінки. Справа в тому, що до цього були офіційні заяви, за якими Латіфа безпечно проводить час зі своїми рідними.

Ініціативу встановлення поточного стану і місця перебування 35-річної принцеси підтримала колишня Верховна комісарка ООН Мері Робінсон. Свою стурбованість цією ситуацією також висловив прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, котрий разом з урядом буде спостерігати за проведенням розслідування.

Зазначимо, що в 2018 році Латіфа намагалася втекти від свого батька на яхті, але її спіймали спецпризначенці та вкололи наркотики і доправили назад.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що чоловік викрав автівку через 20 хвилин після того, як вийшов із в'язниці.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. А також заходь на Дивогляд 5.UA!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ