Пара з Харкова, яка закувалася в ланцюг

Набрякли руки і заживають опіки: закохані українці, котрі скували одне одного ланцюгом, розповіли про свій стан

wecontacted / Instagram

Пара створила Instagram, щоб інші могли знати, як триває їхній експеримент

Харків'яни Олександр та Вікторія, котрі на День святого Валентина закувалися в ланцюг для перевірки міцності свого кохання, наступного дня могли відмовитися від експерименту. Про це повідомив Telegram-канал "Perepichka News".

Внаслідок поганого кровообігу у закоханих почалися набряки рук, а також дівчина постраждала від опіків, які залишилися після зварювання.

За їхніми словами, через декілька днів набряк зійшов, тому вони продовжать цей експеримент і повідомлять підписникам свого Instagram про те, як вони себе почувають.

Цікаво, що Олександр та Вікторія, котрі знайомі вже близько шести років, вирішили прикувати себе ланцюгом після того, як посварилися. Під час конфлікту дівчина мала намір зібрати свої речі та піти, після чого її хлопцю спала на думку  ця ідея, яка отримала схвалення його коханої.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що виконавча служба вилучила за борги нижню білизну і виставила її на аукціон.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ