Володимир Зеленський

І знову ляп: Зеленський привітав Китай з Новим роком – і використав фото з іншої країни

Скріншот відео

Чому це вже нікого не дивує?

Президент України Володимир Зеленський привітав народ Китаю з Новим роком за східним календарем, який святкують у п’ятницю, 12 лютого.

У Twitter українського глави з’явилося повідомлення, у якому він написав привітання від імені всього українського народу.

Але, як це чомусь часто трапляється у пресслужби Зеленського, у цьому пості не обійшлося без ляпу: повідомлення було проілюстроване фотографією із Непалу. На знімку була зображена королівська площа Дурбар-сквер у Катманду.

Черговий ляп Зеленського
Черговий ляп Зеленського
Фото: скріншот

Після того, як скріншоти цього твіту почали ширитися інтернетом, фото замінили. Щоб точно нічого не переплутати, цього разу привітання проілюстрували червоними зірками, але додали ще й версію китайською мовою (хто знає китайську — там точно правильно все написано?).

Нагадаємо, у січні 2020-го в офіційному Twitter українського глави з’явився допис англійською мовою зі зверненням до жителів невідомої країни "Канадії".

Ще один курйозний випадок, пов’язаний із Канадою, стався в липні 2019 року, коли Зеленський планував візит до "столиці Торонто", хоча насправді канадською столицею є Оттава.

В жовтні 2019 року пресслужба Зеленського написала, що президент поїхав до Латвії, а той опинився чомусь у Литві.

Окрім того, влітку 2020 року пресслужба Зеленського відзначилася знанням географії і адміністративного поділу України. Тоді соцмережі ледве оговталися від шквалу фотожаб і жартів на тему поїздки Зеленського в "Луцьку" область.ПРОКОМЕНТУЙТЕ