У Росії п'яні футбольні фанати влаштували масову бійку в автобусі – відео

dneprovec.by

"Хулігани почали громити все"

У Твері (Росія) футбольні фанати розпивали посеред громадського транспорту алкоголь, що викликало невдоволення інших пасажирів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал LifeShot.

Росіяни знаходилися у автобусі та вирішили посеред їзди пити горілку. Це не сподобалося іншим, що в підсумку спровокувало масову бійку. Наразі правоохоронні органи перевіряють цей інцидент.

"Після зробленого зауваження хулігани почали громити все, що потрапляло під руку: розбили скло, спробували зламати двері і вибили з ноги телефон у одного з очевидців", – сказано в повідомленні.

Зазначимо, що в цьому відео присутнє насилля та нецензурна лексика, а тому ми не рекомендуємо його переглядати неповнолітнім і вразливим особам.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що російські спортивні змагання перервала масова бійка, що потрапила на відео.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ