Масова бійка в Дагестані

Російські спортивні змагання перервала масова бійка – відео

Скріншот із YouTube

Конфлікт торкнувся як спортсменів, так і вболівальників

У Дагестані (РФ) проводили змагання з дзюдо, які завершилися масовою бійкою між вболівальниками і спортсменами. Відео опублікували в YouTube.

Цей інцидент стався в Каспійську під час першості Північно-Кавказького федерального округу з дзюдо серед юніорів. За словами голови дисциплінарної комісії Федерації дзюдо Дагестану Хабіба Магомедова, масова бійка почалася після того, як відбулася зустріч між осетинським і дагестанським спортсменами.

Боротьба тривала більше 10-ти хвилин і супроводжувалася напруженими моментами. У поєдинку вдалося отримати перемогу дагестанському спортсмену, після чого один із вболівальників емоційно вигукнув: "Ура!".

"Поруч з ним сидів осетинський уболівальник, він йому щось відповів, у них сталася словесна сварка, яка переросла в бійку", – розповів Хабіб.

Причетних до бійки спортсменів мають дискваліфікувати, а Міністерство внутрішніх справ Росії почне перевірку цього інциденту.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що російські дипломати, повертаючись додому з КНДР, скористалися саморобною дрезиною.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ