Яхта

Дорога невдача: величезна яхта з пасажирами на борту протаранила причал – відео

Shutterstock

Судно має 5-метровий басейн та інші цікаві переваги

У Карибському морі елітна 77-метрова моторна яхта Go зіштовхнулася з пірсом і кількома човнами яхт-клубу Сен-Мартена. Кадри аварії опублікував YouTube-канал "SKYVIEWAY".

Цей інцидент виник внаслідок відмови на яхті бортового комп'ютера, через що персонал втратив контроль над рульовим управлінням.

Судно блакитного кольору з пасажирами зіштовхнулося з пірсом і дерев'яними доками, коли покидало лагуну Сімпсон Бей з пристані Іль-де-Соль. Будь-яка інформація щодо постраждалих наразі відсутня.

За словами генерального менеджера яхт-клуба, вже вдалося усунути наслідки аварії. В даний момент спеціалісти зі страхової компанії оцінюють збитки.

Зазначимо, що яхта Go комфортно на собі розміщує 18 гостей та 20 членів команди. Максимальна швидкість судна, побудованого в 2018 році, складає 17 вузлів. Її обладнали 5-метровим басейном, дуже просторим "пляжним клубом", кабінетом для спа-процедур та іншим.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Києві із вікна викинули диван, котрий висить на дереві над головами прохожих.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ