Диван викинули із вікна

У Києві із вікна викинули диван – і він висить на дереві над головами перехожих

Facebook / Киев Оперативный

Комунальники відрапортували, що вирішили проблему. Але диван нікуди не зник

У Києві на вулиці Дегтярівській мешканці одного з будинків вирішили позбутися зайвих меблів і викинули старий диван прямо із вікна багатоповерхівки. Про це повідомив "Київ оперативний" у Facebook.

На щастя, під час падіння об’єкта ніхто не постраждав. Бо він застряг на дереві. І тепер фрагмент дивану розміром 2х1,5 метри висить на старому каштані на рівні п’ятого поверху — прямо над головами перехожих, які можуть проходити там, навіть не підозрювати про небезпеку

Місцеві мешканці помітили диван ще 16 лютого. Після невдалих спроб самостійно зняти його, вони того ж дня звернулися до Центральної Диспетчерської Служби з питань ЖКГ.

Комунальники наступного дня відрапортували про виконання роботи і навіть "запитують на скільки зірочок оцінюється виконання заявки". Але, яку саме роботу було виконано — невідомо. Адже диван і досі звисає над тротуаром.

Нагадаємо, нещодавно ми розповідали про ще одних киян, які вирішили позбутися непотребу через вікно. На Осокорках пара викинула ялинку із 12 поверху.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ