Зеленського звільнили з роботи за п'янство

На Чернігівщині Володимира Зеленського звільнили з роботи за пияцтво

Газета "Чернігівщина"

Повний тезка президента України більше не зможе працювати трактористом

Справжня драма розігралася на Чернігівщині. Там за керування трактором у нетверезому стані звільнили з роботи і позбавили річної премії Володимира Зеленського.

Чоловік, який є тезкою і однофамільцем президента України, 20 років пропрацював трактористом. Але серйозний проступок не залишив керівництву вибору. Про цей повчальний урок написали у газеті "Чернігівщина" від 18 лютого 2021 року.

За словами автора статті Григорія Загреблі, Володимир Зеленський непогано заробляв і був забезпечений безкоштовним житлом.

"Останнім для нього завданням було розчищення бобровицьких вулиць від снігових заметів. З виробничої бази виїхав рано-вранці, трудився старанно, а потім ухитрився десь добряче хильнути", - йдеться у матеріалі.

Факт керування  трактором у нетверезому стані зафіксували правоохоронці. Зеленського оштрафували на 10 тисяч гривень та позбавили на рік права управління транспортним засобом.

Але найгіршим покаранням для Зеленського стало звільнення з роботи і позбавлення річної премії у розмірі 20 тисяч гривень. 

[social type="fb" url="https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=10224830834340883&id=1314520350"]

Читайте також: Зеленський розкритикував заяву "якогось політика" про коронавірус, а виявилося, що це сказав він сам – відео

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ