Офіс Приниження України

Зеленський — "Принижень України", а МВФ "обкакався": радник голови ОП Милованов видав перли двічі за день

Facebook / Процишин офіційний

Настав час назвати речі своїми іменами?

Колишній міністр економіки України, радник голови ОП Тимофій Милованов, який колись зізнався, що не читає книжок, бо він науковець, за один день цілих два рази примудрився стати героєм соцмереж.

Спочатку у коментарі до одного зі своїх дописів у Facebook він заявив, що "МВФ обкакався".

Милованов опублікував допис, у якому похвалився, що йому пощастило бути на зустрічі з спадкоємним принцем ОАЕ, який "дав завдання своїй команді збільшити товарообіг та інвестиції в агро з Україною в 10 разів за кілька років, тобто довести до 2 млрд доларів на рік".

На це один із користувачів зазначив: "Ну, з МВФ обкакалися, треба хоч якось компенсувати".

Не довго думаючи, радник голови Офісу Президента патріотично відповів, що "там МВФ обкакався, а не Україна".

Милованов: МВФ "обкакався"
Милованов: МВФ "обкакався"
Фото: скріншот

Пізніше того ж дня у ще одному коментарі пан Милованов випадково назвав Володимира Зеленського приниженням України (замість Президента).

"Принижень України (Зеленський — ред.) зустрівся з першою особою держави (ОАЕ — ред.), а те, що ви не в курсі хто це — говорить більше про вас" - написав екс-міністр у відповідь на коментар одного із користувачів.

Нагадаємо, 14-15 лютого президент Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою здійснюють офіційний візит до Об’єднаних Арабських Еміратів.

Читайте також: І знову ляп: Зеленський привітав Китай з Новим роком – і використав фото з іншої країни

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ