Володимир Зеленський

"Ілоне, чому Україна досі не на Марсі?": як українці відповіли на "дуже просте запитання" Зеленського до Байдена

Офіс президента

Користувачі мережі надали свої варіанти "серйозних" відповідей

У президента України Володимира Зеленського не виникають сумніви щодо того, що скоро його запросять у Білий Дім. Більш того, він вже сформував питання до президента США Джо Байдена.

Відомо, що Володимир Зеленський нещодавно дав інтерв’ю, з яким в даний момент ознайомилася мала кількість людей. Однак, воно вже встигло спровокувати масштабні обговорення через гучні та претензійні заяви українського президента.

Ми зробимо акцент на питанні від глави країни до Байдена щодо того, що нібито саме останній відповідальний за відсутність України серед членів НАТО.

Також Зеленський вважає, що якби він сам став президентом України у 2014 році, тоді анексія Криму не відбулася би. Окрім цього, він дещо критично висловився щодо персони Дональда Трампа.

Звісно же, це спровокувало значну реакцію соціальних мереж. Деякі українці почали іронізувати над питанням Зеленського з приводу того, що Україна досі не увійшла в НАТО, а також прокоментували інші аспекти інтерв’ю.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про кота, який не дозволив своїй господині вживати алкоголь і став героєм мережі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ