Вечірка

Поліціянти переплутали чергу пенсіонерів на вакцинацію із запеклою вечіркою – фото

Shutterstock

Відомо, що скупчення людей призвело до заторів на дорогах

Мешканець британського графства Ессекс викликав поліцію, коли побачив скупчення людей на вулиці поблизу масонського залу. Однак, як виявилося, чоловік переплутав вечірку з плановою вакцинацією, пише Mixmag

За даними видання, поліціянти повідомили, що під стінами будівлі стояли не "тусовщики", а пенсіонери, які спокійно чекали на щеплення від коронавірусу. 

Голова Саксонського залу Денні Баум зазначив, що поліція їх потішила, оскільки правоохоронці думали, що побачать "рейв" під стінами. Однак реальність виявилася не такою веселою: біля зали зібралися пенсіонери з паличками або в інвалідних візках. 

Натовп виник через обмежену кількість вакцини, яку поставляли щодня. Велике скупчення людей згодом призвело до скупчення заторів на дорогах. 

Правоохоронці допомогли його усунути та повернувся пізніше того ж дня, щоб перевірити, чи все добре з процедурою вакцинації. 

Нагадаємо, вакцинація у Великій Британії стартувала на початку грудня. Одним з перших її зробив Вільям Шекспір. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ