Вакцинація, шприц

Цікавий пріоритет: в Індонезії спершу вакцинуватимуть блогерів від COVID-19

5 канал / Час. Підсумки тижня

В країні тільки 37% планують робити щеплення

В Індонезії планують вакцинувати блогерів від COVID-19 одними з перших в країні. Це робитимуть, аби заохотити молодь не боятися щеплення. Про це пише Громадське.

За словами уряду Індонезії, таке рішення є обдуманою стратегією урядової комунікації. У МОЗ не вказали кількість блогерів, яких першими вакцинують. Однак влада висловлює свої сподівання, що їхній приклад переконає молодь також зробити щеплення. 

Цікаво, що саме індонезійці є одними з найбільших світових користувачів платформ соціальних мереж, таких як Facebook, Twitter та Instagram.

Це пояснює стратегію уряду поширювати ідею вакцинування саме таким чином. 

Відомо, що у країні вже почали робити щеплення. Одним з перших став телеведучий Рафі Ахмад, на якого підписано 50 млн людей. Він закликав на своїй сторінці в Instagram не боятися щеплення.

 

Однак, за даними опитування від грудня 2020 року, вакцинуватися від COVID-19 планують всього 37% населення Індонезії. В країні використовують вакцину CoronaVac китайської компанії Sinovac Biotech.

Читайте також: Вакцина від кору захищає від важкого перебігу коронавірусу – дослідження. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ