Ширлі

Вигадка чи реальність: жінка розповіла, як 12 років прожила у маєтку разом з агресивним полтергейстом

The Sun

Родина дівчини назвала його Дональдом

Ширлі Гітчінгс, яка прожила у "наймоторошнішому будинку в Англії", вперше за багато років розповіла, як її родину роками переслідував привид на ім'я Дональд. Про це пише The Sun.

Будинок Ширлі розташований у районі Баттерсі, що у південній частині Лондона. За словами Гітчінгс, вперше вона зустрілася з паранормальним, коли їй було 15 років. Одного разу Ширлі знайшла у своїй спальні сріблястий ключ, що не підходив до жодного з замків у будинку. Решта членів її родини також вперше його бачили. 

За деякий час родина Гітчінгс прокинулася від шуму, що лунав зі стін та стелі – так сім'я познайомилися з полтергейстом Дональдом. За словами англійки, найактивнішим періодом Дональда були 1956-1968 роки: тоді у будинку Гітчінгс предмети літали з кімнати до кімнати, лунав таємничий стукіт і без причин запалювався вогонь.  

Також Ширлі додала, що привид міг скидати з полиці годинник, переставляти капці у кімнаті та навіть підіймати у повітря стільці. За словами жінки, якось рідні полили дівчинку святою водою, аби захистити її від диявола, однак Дональд від цього тільки розлютився та розідрав фіранки. 

Родина Ширлі у дитинстві
Родина Ширлі у дитинстві
Фото: The Sun

На ситуацію у будинку Ширлі звернула увагу місцева влада, а також мисливець за привидами Гарольд Чіббетт. Після огляду маєтку він сказав родині, що Дональд – неспокійний привид, що переслідує конкретну людину та спричиняє фізичні розлади. 

До цього, як зазначає сама Ширлі, привид також лякав шанувальників дівчини. А коли у 1965 році вона вийшла заміж та переїхала до Західного Сассексу, Дональд вирушив за нею. Як пише видання, полтергейст "замовк" тільки у 1968 році. 

Однак жодних доказів існування Дональда не існує. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ