Мовчання

ТОП-5 тем, на які заборонено говорити з незнайомцями, щоби не прогавити своє щастя

Shutterstock

Хочете бути щасливими – навчіться мовчати

Дуже часто нам аж кортить викласти буквально все про своє життя, плани на майбутнє, страхи та надії ледь знайомій людині. Однак експерти в галузі біоенергетики розповіли, які теми мають бути забороненими у спілкуванні з малознайомими людьми. Про це пише Ukr.Media.

Хвороби

Хвороби – інтимна тема для обговорення, про яку варто згадувати лише у колі найближчих людей. За словами експертів, такі теми з негативним забарвленням відштовхують співрозмовника, а деяких недоброзичливців вони можуть навіть підживлювати. Зокрема, йдеться про енергетичних вампірів. 

Стосунки

Ніхто не забороняє вам розповісти, як ви проводили час з коханою половинкою. Але ж не у деталях. Багато розповідей про особисте життя може стати чудовим підґрунтям для породження брудних чуток на вашу адресу. Заздрісників, на жаль, у нашому світі вистачає. 

Ментальні проблеми 

У кожного з нас трапляються чорні смуги у житті. Стрес, тривожність, депресія – весь негативний спектр почуттів часто пригнічує, так. Однак не поспішайте розповідати про це всім на світі. Краще поділіться думками з рідною людиною, яка щиро бажає вам тільки всього найкращого. 

Гроші та робота

Робота, як і кохання, має бути темою для обговорень тільки у близькому оточенні. Ще важливіше не розповідати про ваші статки, гроші на картці та у банку малознайомим людям, які можуть становити для вас загрозу. 

Плани та амбіції

Мрії та плани – важлива складова нашого життя, про яку не потрібно говорити усім. Це допоможе уникнути упереджень та негативної оцінки з боку вашого співрозмовника. Адже коментарі щодо цілей можуть знизити вашу мотивацію або навіть відвернути від заповітної мрії. 

Раніше "Дивогляд" розповів, як виявити, що людина вас обманює, за її жестами. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ