Зрада у стосунках

Учені розповіли про головну причину чоловічих зрад

Depositphotos

Шокуючим фактом стало те, що для таких чоловіків не має значення зовнішність коханки

Зрада – тяжкий досвід для обох партнерів, саме тому психолог Гаррі Ньюмен вирішив провести дослідження цього феномену щодо його причин серед чоловіків та поділився результатами. Про це повідомляє Cosmopolitan.

Експерт провів опитування серед 200 чоловіків, які коли-небудь зраджували своїм партнеркам. 48% серед них розповіли, що пішли на цей крок через емоційну незадоволеність.

"Чоловіки набагато більш чутливі істоти, ніж може здатися на перший погляд, і ніж сприймає їх суспільство. Вони потребують похвали і захоплення, а якщо не отримують цього в сім'ї, тоді намагаються знайти це на стороні", – стверджує Ньюмен.

Необхідну похвалу і визнання чоловіки можуть отримати у себе на роботі. Це підтверджується тим, що 40% чоловіків зраджували саме з колегами.

Шокуючим фактом стало те, що для таких чоловіків не відіграє суттєвої ролі зовнішність жінки. Так, 88% зізналися, що коханка була не така приваблива, як їхня дружина або постійна партнерка.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що учені визначили, як час доби для заняття сексом впливає на довголіття чоловіків.

Читайте також: Чому чоловіки втрачають інтерес до жінок через кілька місяців і як це змінити

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ