7 ідей подарунків коханому на День святого Валентина

14 лютого закохані святкують День святого Валентина, який є найромантичнішим днем року, а тому вибір подарунка до цього свята стає все більш актуальним

В час повномасштабної війни можливостей і часу провести цей день стало дещо менше, особливо це актуально для пар, де партнер/партнери захищають нашу країну на фронті. Однак не варто впадати у відчай і навіть у цей важкий період спробувати порадувати свою кохану людину, а тому ми склали список з подарунками, які може подарувати дівчина своєму хлопцю.

Книга з особистими спогадами та бажаннями

Подаруйте йому книгу, де кожна сторінка відображає особливі моменти вашого спільного життя, ваших спільних мрій та планів на майбутнє. Ви можете включити фотографії, квитки з подій, які ви відвідували разом, записки з особистими спогадами, а також місце для нових записів та спільних мрій, які ви хочете реалізувати після війни. Це створить відчуття близькості та підтримки у цей складний час.

Сніданок у ліжко

Сніданок у ліжку
Сніданок у ліжку
Фото: Shutterstock

Зараз не найкращий час для походу в ресторан або інші місця, де може бути багато людей. Саме тому радимо власноруч приготувати смачну страву і подати її коханому в ліжко.

Подарунок своїми руками

День святого Валентина
День святого Валентина
Фото: Shutterstock

Можливо, ви не експерт у малюванні, в’язанні або кулінарії, але це не важливо, кола мова йде про подарунок другій половинці. Найголовніше – увага і пам’ять, які будуть супроводжувати ваш подарунок. Це може бути як звичайна валентинка, так і страва у формі серця.

Подарункова передплата певного сервісу

Серіали
Серіали
Фото: Shutterstock

Багато хто використовує вільний час для відпочинку, у тому числі для перегляду фільмів та серіалів, тому передплата на Netflix або інший сервіс може стати чудовим презентом.

Майстер-клас з кераміки для двох

Подаруйте собі і своєму хлопцеві незабутній досвід спільної творчості, записавшись на майстер-клас з кераміки. Це не тільки чудова можливість провести час разом, але й створити унікальні вироби, які стануть символом вашої любові. Такий подарунок не лише розважить, але й дозволить залишити пам'ятний сувенір на довгі роки.

Сертифікат на онлайн-курси

Онлайн
Онлайн
Фото: Shutterstock

Ніколи немає неактуального часу для самоосвіти та опанування нових навичок/знань, тому ми радимо звернути увагу на онлайн-курси. В останні роки вони стали ще більш актуальними і популярними, а якщо ви знаєте інтереси свого коханого, тоді вибір сертифікату стане ще простішим.

Гаджети для геймінгу

Геймер
Геймер
Фото: Shutterstock

Слідом за серіалами і фільмами деякі люди почали приділяти більше уваги відеоіграм, тому ми радимо звернути увагу на цю сферу. Можливо, ваш партнер буде радий набору, в який увійдуть клавіатура і миша, або можна подарувати ліцензійну гру, про яку ваша половинка давно мріяла.

Нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що вчені назвали головний секрет щасливих взаємин.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше