Супермолодик у лютому-2024: як ця подія вплине на людину

Цього місяця подія відбудеться в знаку Водолія

У 2024 році очікується незвичайне астрономічне явище – супермолодик. Це період, коли Місяць перебуває у найближчій до Землі точці. Яким буде вплив цієї події на людину – розповідає "Дивогляд". 

У лютому 2024 року супермолодик відбудеться в знаку Водолія. Астрономи сприймають цей знак, як мислителя та революціонера Зодіаку та зазначають, що вплив Місяця на людину під час цього явища буде неоднозначним.

У лютому 2024 року супермолодик настане 10 лютого о 00:59 за київським часом.

Супермолодик у Водолії – який вплив 

Астрономи зазначають, що супермолодик – це більш сильне явище, ніж звичайний молодик. Молодик характерний тим, що цей час відродження і роздумів, а отже місяць, коли відбувається це явище, дуже сприятливий для самопізнання і самоаналізу.

Варто також врахувати, що у лютому 2024-го зійде у знаку Водолія. За словами експертів, у цей час роздуми й переживання межуватимуть з екзистенціальними. Зокрема, йдеться про пошуки сенсу життя в цьому світі й уміння відповідати за свій вибір.

Супермолодик у Водолії астрономи також пов'язують зі станом замкненості та емоційної напруженості. Однак, враховуючи, що цей знак зодіаку віддає перевагу раціональному мисленню, його сила дозволить залишатися об'єктивними і не впадати в крайнощі. Навіть більше, такі періоди знак використовує для роздумів про своє життя і кардинальних змін.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що космічний телескоп James Webb детально показав 19 галактик на одному знімку.

 Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше