Еден Голан

Скандал на Євробаченні: Ізраїль представить співачка, яка мешкала на росії і виступала в анексованому Криму

eurovision / Instagram

Артистка 13 років прожила у москві

На музичному конкурсі "Євробачення-2024" від Ізраїлю виступить 20-річна артистка Еден Голан. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram-сторінку конкурсу та Mako.

Відповідно до інформації, доступної в інтернеті, Голан виросла в місті Кфар-Сава, але у віці шести років її родина перебралася на росію. Після 13 років проживання в москві, у 2022 році вона знову опинилася в Ізраїлі.

Еден взяла участь у російському відборі на дитяче Євробачення у 2015 році, виступила на фестивалі "Нова хвиля" в анексованому Криму у 2016 році, а у 2018 році досягла фіналу п'ятого сезону телешоу "Голос Діти".

У бесіді з mako артистка поділилася, що завжди прагнула повернутися в Ізраїль.

"До нашого останнього дня в москві я не звикла до неї. Навіть через 13 років я не звикла до менталітету, атмосфери і сірості. москва – дивовижне місто, але не можу сказати, що я там мені було добре на душі", – зазначила Голан.

Вона також сказала, що антисемітизм у росії підштовхнув її до повернення на батьківщину.

"Навіть із моїм ім'ям у людей завжди були проблеми. Це саме ізраїльське ім'я. Може, якби мене називали Машею, вони б до мене ставилися по-іншому, але завжди була така частина, що я "Еден Голан", я не росіянка, і я не частина їх, я ізраїльтянка. Я була там іноземкою", – резюмувала вона.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що MELOVIN заявив про фальсифікацію у голосуванні за переможця Нацвідбору на "Євробачення-2024".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ