Jerry Heil і alyona alyona

MELOVIN заявив про фальсифікацію у голосуванні Нацвідбору на "Євробачення-2024" – реакція Jerry Heil і alyona alyona

thejerryheil / Instagram

Артист збентежений надто великою різницею у голосах між першим і другим місцем

Артист MELOVIN поділився своєю думкою стосовно результатів голосування за переможця Нацвідбору на "Євробачення-2024", за підсумками якого посів третє місце. Про це повідомляє "Дивогляд".

Співак під час ефіру телемарафону сказав, що він здивований глядацькими голосами. На його думку, у "Дії" підозріло стався збій.

Крім того, MELOVIN збентежений надто великою різницею у голосах між першим і другим місцем – за Jerry Heil і alyona alyona віддали голос понад 720 тисяч українців, а за YAKTAK, який посів друге місце, – понад 107 тисяч.

"Чи погоджуюсь я з голосуванням? Воно викликає багато запитань: "злетіла" ДІЯ – це неможливо, адже туди чи не щодня намагаються пробратися хакери окупанта і дарма; розрив між 1 і 2 місцем в 600 000 – питання; а ще, хто пояснить голосування журі, коли тих, кого критикували, оцінили найвище…", – додав виконавець.

Також MELOVIN стверджує, що почув він співробітників "Суспільного", що лейбл ENKO, до якого входить alyona alyona, нібито заплатив гроші за перемогу.

"Якщо ми спочатку від блогерів чули в коментарях, що лейбл ENKO запропонував більшу частину на "Євробаченні" оплатити, щоб поїхати, то сьогодні ми це почули у стінах "Суспільного" від робітників, які працюють на "Суспільному", – додав він.

На тлі цього українські співачки alyona alyona та Jerry Heil прокоментували результати голосування. За словами першої артистки, для перемоги довелося б витратити чимало коштів, яких у них просто немає.

"Знаєте, я постійно кажу одне й теж: "Дай нам Боже тих сил і тих грошей, про які всі думають, що вони в нас є". Я не уявляю, скільки треба заробляти, щоб оплатити таку кількість людей. Якщо люди думають, що вони в нас є, і ми б їх витрачали не на збори, а на такі речі, і не писали б якісну та класну пісню, яка потрапить до серця, то нехай вони в нас будуть", – сказала alyona alyona.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як співачка зняла свою кандидатуру на Нацвідборі "Євробачення-2024", бо виступає за "прозоре голосування".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ