SKYLERR

"Я за прозоре голосування": співачка зняла свою кандидатуру на Нацвідборі "Євробачення-2024"

skylerr_official / Instagram

Вона вважає, що голоси могли зарахуватися некоректно

Артистка SKYLERR зняла свою кандидатуру з Нацвідбору на "Євробачення-2024" через збій у голосуванні в "Дії". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її Instagram-сторінку.

За словами Валерії Кудрявець, це рішення було важким.

"Але все ж таки я про творчість, про музику, про сцену, про шоу, про працю, про пісню, про СВОЇХ людей, про вас, про усіх нас. Все, що відбувається зараз – це вже не про вищесказане, і не про мене. На жаль, голосування в моменті вже не повернути, а я довіряю саме моменту", – йдеться у повідомленні.

Співачка, яка 3 лютого виступила у фіналі Нацвідбору на "Євробачення-2024" з піснею "Time is running out", стверджує, що "Дія" працювала вночі, але зранку знову припинила працювати. На тлі цього голоси могли зарахуватися некоректно.

"Я розумію, що це велика система, це збій і у всіх однакові умови, але знову ж таки, я за голосування прозоре і зрозуміле, яке в моменті. В цих піар-перегонах, які склались через цю ситуацію брати участь мені не цікаво, "немає переможців в цьому марафоні" – слова з моєї пісні, які на сьогодні як ніколи актуальні", – додала SKYLERR.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як відреагували українці на збій у роботі "Дії" під час фіналу Національного відбору на "Євробачення-2024".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ