Італієць без кінцівок і лише з трьома пальцями на руках підкорив Еверест

Італієць без кінцівок і лише з трьома пальцями на руках підкорив Еверест і потрапив до Книги рекордів Гіннеса – фото і відео

guinnessworldrecords.com

Щоб зійти на Еверест чоловікові знадобилося 2,5 місяці

Італієць Андреа Ланфрі став першою людиною, яка піднялася на Еверест, незважаючи на ампутовані кінцівки, передає "Дивогляд" із посиланням на World Records of Guinness.

Коли чоловікові на ім'я Андреа Ланфрі було 29 років, він провів сім місяців у лікарні, з яких два – у комі. Чоловікові діагностували менінгіт та менінгококовий сепсис. Лікарі ухвалили рішення ампутувати чоловікові кінцівки. Так Андреа Ланфрі втратив дві ноги нижче коліна, а також сім пальців на руках.

Після цього Андреа не впав у відчай, а навпаки почав втілювати у життя свою мрію – стати спринтером. Менше року чоловіку знадобилося, щоб стати частиною збірної Італії з легкої атлетики. Він брав участь у чемпіонатах Європи та світу з паралімпійської легкої атлетики, де здобув срібні та бронзові медалі.

Ще однією метою Ланфрі було стати першою людиною, якій вдалося підкорити Еверест з множинними ампутованими кінцівками. Тоді Андреа, разом зі своїм другом Лукою, вирушили на вершину, як і всі.

Андреа Ланфрі зізнався, що підніматися вгору було вкрай важко, але разом із цим він відмітив, що жодного разу не було думки, щоб зупинитися. Так, для того, щоб підкорити Еверест Андреа та Лука витратили 2,5 місяці, хоча від самого початку планували зробити це за 3 місяці. 

За своє досягнення Ланфрі потрапив до Книги рекордів Гіннеса.

"Я не винайшов нічого нового, я просто навчився робити все інакше, ніж раніше. Я адаптую рухи до своїх потреб і можливостей", – розповів чоловік.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що 2-річна дитина встановила рекорд під час сходження на Еверест.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше