Еверест

4-річна дитина підкорила Еверест і встановила рекорд – вражаюча історія (фото)

Shutterstock

Вона вже звикла до екстремальних умов

4-річна мешканка Чехії на ім'я Зара стала автором світового рекорду, оскільки вона виявилась наймолодшою людиною, якій вдалося подолати висоту базового табору гори Еверест. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на соцмережі її брата Saša Jede.

Дитина встановила світовий рекорд 7 січня, коли їй було лише 4 роки і 5 місяців. Вона піднялася на висоту 5300 метрів над рівнем моря, не отримуючи будь-яку сторонню допомогу. 270 км – саме стільки Зара пройшла у рамках сімейної експедиції до базового табору та назад.

Дівчинка росла у складних умовах сільської Малайзії, але цей період подарував їй чудову фізичну підготовку. Ще у ранньому дитинстві вона здолала величезну кількість кілометрів у джунглях.

Її батьки стверджують, що Зара вже звикла до екстремальних умов. Замість купання у теплій воді вона під час цього додає собі шматочки льоду. Також дитина кожного дня бігає в унікальних умовах, завдяки чому досягла висоти базового табору при оптимальному рівні насичення киснем в крові – як мінімум 90%.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що Антоніна Самойлова стала першою українкою, яка двічі підкорила Еверест.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ