Антоніна Самойлова стала першою українкою, яка двічі підкорила Еверест

Антоніна Самойлова стала першою українкою, яка двічі підкорила Еверест – фото

tonya.samoilova / Instagram

"Я піднялася, незважаючи на хворобу"

Альпіністка Антоніна Самойлова стала першою українкою, яка двічі піднялася на верхівку Евересту, передає "Дивогляд".

24 травня жінка зійшла на найвищу вершину земної кулі – гору Еверест, висота якої становить понад 8848 м над рівнем моря. Спочатку вона спробувала "на дах світу" без кисню, але цьому перешкоджала її простуда. Попри сильну слабкість українка не здалася і таки дійшла до найвищої точки гори.

Тривалість шляху Антоніни на вершину Евересту становила 7 годин.

"Я піднялася, незважаючи на хворобу, яку я пережила у базовому таборі. Було важко, але сам день сходження був класний. До мене повернулись сили. Піднялись за 7 годин. Обігнали майже всіх на своєму шляху. Піднялись на вершину з сонцем. Світанок почався, як тільки ми піднялись на вершину. Це було щось неймовірне", – розповідає Антоніна Самойлова.

Варто відмітити, що це вже вдруге українка змогла підкорити Еверест. Перша спроба Антоніна відбулася у 2022 році.

 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік після жахливої ДТП знову навчився ходити та підкорив Еверест, але помер під час спуску з нього.

Дивіться також відео 5 каналу: Київський безпековий форум! Як посилити взаємодію між Україною і НАТО? – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ