Джейсон Кеннісон

Чоловік після жахливої ДТП знову навчився ходити та підкорив Еверест, але помер під час спуску з нього – фото

9news

Його тіло досі перебуває на горі

Джейсон Кеннісон з Австралії успішно підкорив Еверест, але під час спуску помер через певні технічні проблеми. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на 9News.

40-річний чоловік вирушив в експедицію, перед цим знову навчившись ходити. У 2006 році він потрапив у ДТП і отримав множинні переломи кісток і травму хребта. Лікарі йому казали, що він, можливо, ніколи не зможе ходити.

Тим не менше Кеннісон зміг повернути цю навичку, а безпосередньо сходження на Еверест спрямував на збір коштів для допомоги людям із травмами спинного мозку в Австралії. Таким чином він хотів допомогти іншим, які мають схожі проблеми.

Джейсон Кеннісон
Джейсон Кеннісон
Фото: 9news

Нещодавно австралієць досяг вершини гори заввишки 8849 метрів. Однак під час спуску з гори на 450 метрів у районі під назвою "Балкон" у нього виникли технічні проблеми, внаслідок яких йому не вистачило кисню.

За словами гіда, він та інші помітили ненормальну поведінку Джейсона під час спуску.

"Оскільки кисневі балони, які у них були з собою, закінчувалися, вони вирішили спуститися до табору 4, сподіваючись знову піднятися назад із кисневими балонами, щоб врятувати його", – розповів Дава Шерпа.

Двоє провідників успішно спустилися без ризику для життя, але, на жаль, сам Кеннісон припинив рух. Його тіло досі перебуває на горі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у швейцарських Альпах знайшли тіло туриста, який зник безвісті 50 років тому.

Дивіться також відео 5 каналу: Ворожі міни та артснаряди! Небезпечні подарунки, які залишила путінська армія на наших землях

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ