Швейцарія

У швейцарських Альпах знайшли тіло туриста, який зник безвісті 50 років тому

Shutterstock

За 85 років льодовики Швейцарії скоротилися на 50%

У горах Швейцарії виявили тіло туриста, який зник безвісті майже 50 років тому, передає "Дивогляд" із посиланням на DailyMail.

Людські останки знайшли в Альпах, у танучій кризі швейцарського льодовика. Аналіз продемонстрував, що залишки належать британському альпіністу, який ще у грудні 1974 року зник безвісти. На той момент йому було 32 роки.

Тіло загиблого знайшли в Пеннінських Альпах 5 вересня 2022 року. З того моменту британська поліція і дипломати намагалися встановити його особу.

"Знайдені останки дозволяють припустити, що це могла бути людина, яка зникла безвісти в районі Гранд-Комбен 31 грудня 1974 року. Ідентифікація ДНК у співпраці з поліцією Великобританії привела до підтвердження особи зниклої людини. Це громадянин Англії, якому на момент зникнення було 32 роки", – йдеться у заяві поліції кантону Вале.

Науковці відмітили, що за 85 років льодовики Швейцарії скоротилися на 50% і оголили залишки альпіністів і туристів, яких вважали зниклими безвісті.

За останні кілька років було виявлено тіло 27-річного німецького альпініста на льодовику Штоки в Церматті (липень 2022 рік). Він зник безвісті у серпні 1990 року.

Також у 2017 році були знайдені муміфіковані тіла швейцарської пари. Вони вийшли доїти корову на лузі і так і не повернулися додому у 1942 році.

"Ми все життя шукали їх, не зупиняючись. Ми думали, що одного разу зможемо влаштувати їм похорон, якого вони заслуговують", – сказала донька пари.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що турист епічно врятувався від ведмедя у горах Японії.

Дивіться також відео 5 каналу: окупанти встановили потужну систему РЕБ, яка не дає працювати дронам на Луганщині

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ