Трагічна історія: зникла у горах туристка залишила на прощання рідним зворушливу записку – фото

У горах Аппалачі (США) туристка Джеррі Ларгей і намагалася вижити 26 днів, але її тіло знайшли лише за кілька років у неочікуваному місці

Американка зникла за загадкових обставин ще 22 липня 2013 року, коли вирушила у пішу прогулянку горами. Перед цим вона зробила "найбільш тривожну фотографію в історії Аппалачської стежки". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Ларгей йшла прокладеним маршрутом, однак спробувала скоротити шлях. У підсумку вона заблукала, а її чоловік вимушено звернувся до поліцейських, бо припинив отримувати від жінки повідомленні.

Наступні кілька тижнів тривали пошукові роботи з залученням пошукових літаків, поліції штату, рейнджерів національного парку та пожежників. Все, що вони знайшли – останній моторошний знімок із Джеррі, яка у момент зйомки знаходилася поблизу дерев'яного будиночка в невідомому місці.

Окрім цього, її чоловік згодом після зникнення отримав від коханої повідомлення, що вона заблукала. Однак через поганий сигнал воно прийшло не одразу.

Джеррі Ларгей
Джеррі Ларгей
Фото: Maine Warden Service

У підсумку пошуки вирішили припинити, а Ларгей оголосили зниклою безвісти. Вже восени 2015 року за 3,2 км від Аппалачської стежки офіцер ВМС США несподівано знайшов намет із людськими останками. Біля тіла жінки був її блокнот.

На його обкладинці зникла написала: "Джордж, будь ласка, прочитай. Цілую". У ньому вона написала, що намагалася вижити протягом 26 днів. Протягом перших двох днів зникла постійно блукала та намагалася віднайти хоч якесь відчуття часу і місця.

"Коли ви знайдете моє тіло, будь ласка, зателефонуйте моєму чоловікові Джорджу і моїй доньці Керрі. Для них буде найбільшою добротою дізнатися, що я мертва і де ви мене знайшли – неважливо, через скільки років. Будь ласка, знайдіть в своєму серці сили відправити вміст цього пакета комусь із них поштою", – йдеться у записі, який датується 6 серпня 2013 року.

Востаннє Ларгей зробила запис у блокноті 18 серпня. Виявилося, що вона загубилася всього лише за пів години ходьби від дороги, де їй могли надати допомогу.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США турист, який загубився, ігнорував дзвінки рятувальників, бо не відповідає на незнайомі номери.

Дивіться також відео 5 каналу: рОСІЯНИ zАВИВАЮТЬ | БУМЕРАНГ БАНДЕРИ. Повний випуск

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше