Пошуки туриста на Закарпатті

На Закарпатті у колибі вівчарів знайшли зниклого туриста ‒ фото

Головне управління ДСНС України у Закарпатській області

Чоловік був у задовільному стані

На Закарпатті рятувальники знайшли 39-річного туриста з Києва, який зник 15 січня після сходження на Говерлу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.

"Друзі пізнаються в біді…У 39-річного киянина, який здійснював сходження на Говерлу, точно є один справжній товариш. Адже коли друг-турист перестав виходити на зв'язок, той підняв на ноги гірських рятувальників, навіть о шостій ранку"

Він зателефонував і сповістив про орієнтовне місце перебування чоловіка та сказав, що друг не виходить на зв'язок ще з 15 січня. Гірські рятувальники с. Лазещина почали пошуки, залучивши при цьому снігоболотоход "Богун".

"О 08:30 любителя гір було знайдено в одній із колиб вівчарів, що в урочищі Козьмещик, у задовільному стані"

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США турист, який загубився, ігнорував дзвінки рятувальників, бо не відповідає на незнайомі номери.

Дивіться також відео 5 каналу: СОЛЕДАР і БАХМУТ тримаються. Вибухають рашистські склади. Масштабний обмін полоненими. 327 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ