Еверест і знак питання

Учені знайшли під землею і океанами дивні структури, які у 100 разів вищі від Евересту – подробиці

колаж 5.ua / Shutterstock

Знайдені структури, форма яких нагадує цибулини, розташовані на глибині близько 3 тис км

Американські дослідники зафіксували під землею дві структури, висота яких у сотні разів перевищує Еверест. Кожна з них нагадує експертам континент. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ORDO News.

Знайдені структури розташовані на глибині близько 3 тис км. Вони складаються з матеріалу, який відрізняється від їх оточення. Цікаво, що структури значно тепліші, ніж інші мантійні породи. Хімічний склад об'єктів теж відрізняється.

Також вони характеризуються дивною формою, яка нагадує цибулини. Першу знахідку зробили під Тихим океаном, а другу – під Атлантичним океаном і частиною Африки.

За словами фахівця Едуарда Гарнеро, дослідники не мали будь-яких даних про походження цих гігантських структур. Саме тому вони планують їх вивчити, щоб краще зрозуміти процес утворення Землі та її прошарків. Завдяки цьому вчені сподіваються отримати нові дані щодо тектоніки плит і встановити причини регулярних вулканічних вивержень.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про учених, які стверджують, що знайшли зниклий континент, що затонув понад 50 млн років тому.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ