55-річний українець підкорив Еверест – фото

goloskarpat.info

Кандидату фізико-математичних наук знадобилося для цього дві спроби

24 травня 55-річного львів'янину Ігорю Яськевичу вдалося підкорити Еверест – найвищу вершину у світі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Львівську обласну державну адміністрацію.

Еверест, висота якого становить понад 8848 м над рівнем моря, знаходиться у Гімалаях на кордоні між Непалом і Китаєм. Його вдалося підкорити 55-річному львів'янину Ігорю Яськевичу, який піднявся на гору вночі о 02:35. Він зміг це зробити з другої спроби.

"Під час першої спроби 23 травня на півдорозі виявилося, що кисневі балони Ігоря були заправлені наполовину, тому львів'янину довелось підійматись на вершину з другої спроби впродовж доби", – сказано у повідомленні.

Ігор Яськевич
Ігор Яськевич
Фото: Львівська обласна державна адміністрація

Зазначимо, що Ігор Яськевич – кандидат фізико-математичних наук, плавець та підприємець. Також він вихованець світового чемпіона з плавання Григорія Прокопенка.

55-річний чоловік став другим мешканцем Львівської області, бо до нього декілька років тому це зробив Роман Городечний. У цілому 30 українцям вдалося підкорити найвищу світову вершину.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що незрячий 46-річний альпініст підкорив Еверест.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ