Доброта

Українські студенти створили Telegram-бот для добрих справ

Shutterstock

Ми розповімо, як приєднатися до марафону різноманітних соціальних ініціатив

Студенти Української академії лідерства розробили перший у країні Telegram-бот для добрих справ, до якого вже приєдналися понад 800 людей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Zaxid.Net.

Українські студенти займаються пропагуванням волонтерських ініціатив, а також вони хочуть зробити оточуючих більш відповідальними. Уже наступного тижня учасники цього марафону займуться втіленням різноманітних соціальних ініціатив.

"Для нас важливо шукати нові способи, як можна гуртуватись, допомагати один одному та ставати сильнішими. Особливо зараз, в часи пандемії, коли дотримання фізичної дистанції – це вимушена необхідність. Ми прагнемо створити спільноту доброчинців, які після участі в марафоні не просто знатимуть, кому і як можна допомогти, але й самі створюватимуть такі можливості для інших", – стверджує координаторка "ДоброДвіж" Анастасія Крив’як.

Онлайн-марафон добрих справ "ДоброДвіж"
Онлайн-марафон добрих справ "ДоброДвіж"
Фото: dobrodviz.customer.smartsender.eu

Якщо людина хочу взяти участь у марафоні, то їй треба зареєструватися у Telegram-боті та обрати будь-яку добру справу з переліку, а саме:

  • взяти тварину з притулку
  • доставити їжу людям похилого віку
  • стати донором крові
  • оцифрувати документи
  • пройти курс жестової мови або першої домедичної допомоги

Якщо людина зробить щось з вищезазначеного, то їй треба розповісти про це у мережі та позначити сторінку "ДоброДвіжу". Цей марафон стане другим в історії, бо схожий проводили весною минулого року. Тоді у ньому взяли участь 260 людей, які стали виконавцями понад 1,2 тис добрих справ протягом 19 днів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що українські активісти врятували життя вісьмом лисенятам.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ