Катерина Павленко

Зимувала на будівництві: солістка гурту Go_A розповіла про своє дитинство

UA: Перший / YouTube

Життя співачки змінилося, коли помер її дідусь

Солістка українського гурту Go_A Катерина Павленко нещодавно стала головною героїнею нового документального фільму "MonoKate", у якому розповіла історію свого життя та шлях у музичній кар'єрі. Однією з приголомшливих деталей її дитинства стало те, що якийсь час їм з мамою ніде було жити. Про це повідомляє "Дивогляд".

Співачка розповіла, що їхнє життя змінилося, коли помер її дідусь. Він розділив своє майно між дітьми, однак після його смерті усе змінилось.

"Коли мені було 6 років, помер мій дідусь. Він тримав нашу сім'ю в кулаку і здавалося, що в нас все ідеально, всі одне одного поважають. Коли його не стало, в нас почався поділ майна і так вийшло, що всім всього вистачило, а моїй мамі – ні. Дід просто сказав: "Тобі будинок цей, тобі цей, а Свєті побудуєте будинок і машину я їй залишаю". Два роки там було будівництво, стін, через які вітер гуляв. Вікна, забиті плівкою. Але дядя вирішив, що це його будинок, і він сказав: "Вимітайтеся звідси". Пам'ятаю, це була зима, ніч, ми йшли полем, було по коліна снігу", – розповіла Катерина.

Через те, що Катерині з мамою доводилося упродовж тривалого часу жити на будівництві, дівчинка часто хворіла, а одного разу мало не загинула. Справжнім порятунком для неї став лікар, який направив її з Ніжина, де вони проживали, до Києва. У столиці їй зробили безкоштовну операцію та врятували життя.

"У якийсь момент я відчула, що зі мною щось не те, я втратила свідомість і відчула, що в мене в роті якийсь присмак дивний. Я потрапила до реанімації. З'ясувалося, що у мене якась пухлина, щось сталося з бронхами, якась судина лопнула і почалася кровотеча. Мені екстрено зробили операцію... Лікар мене потім з ложечки годував. Грошей навіть не взяли", - пригадала артистка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що американська співачка потрапила до Книги рекордів Гіннеса.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ