Брітні Спірс

#FreeBritney: New York Times створить документальний фільм про боротьбу Брітні Спірс проти батька

Shutterstock

Рух з'явився після того, як зірка викладати дивні пости у мережу

New York Times анонсував вихід документального фільму про Брітні Спірс та її спроби змінити опікуна, яким нині є її батько. Про це пише L'Officiel. 

Документальний фільм матиме назву Framing Britney Spears. Автори фільму розкажуть історію успіху та падіння зірки нульових: про раптову популярність та неможливість впоратися з нею, депресію, зловживання алкоголем та невдалий шлюб. 

Крім цього, автори проєкту звернуть особливу увагу та те, як батько Брітні став її опікуном та отримав повний контроль над її творчим та особистим життям. Дівчина кілька разів намагалася через суд скасувати батьківську опіку, однак поки це не дало результату. Після того, як фанати співачки дізналися, що її права ігнорують, у соціальних мережах зародився рух #FreeBritney.

Нагадаємо, від серпня 2020 року Брітні Спірс намагається змінити свого опікуна, яким упродовж 12 років є її батько Джеймі Спірс. У листопаді суд відхилив прохання співачки усунути його. Після цього вона відмовилася виходити на сцену, допоки він буде її опікуном.

Зірка часто спантеличує фанатів у мережі своїми постами. Наприклад, у жовтні вона розповіла про погоду восени та як "провела літо" на своїй сторінці в Instagram. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ